IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Summer Doeguard

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Summer Doeguard

Sarnia Straż

Summer Doeguard


http://otherspbf.roleplaylife.net/t87-summer-doeguard http://otherspbf.roleplaylife.net/t90-summer-doeguard http://otherspbf.roleplaylife.net/t88-summer-doeguard http://otherspbf.roleplaylife.net/t91-pamietnik-summer#142

PisanieTemat: Summer Doeguard   Nie Paź 11, 2015 2:34 pm


Summer Doeguard


wiek: 23 lata
data urodzenia: 29 czerwca 1777 roku
miejsce urodzenia: Dziedziniec Lakeside
rasa: Sarnia Straż
stan cywilny: Wolna
zawód: Mieszkaniec
strona konfliktu: Dziedziniec
wyglądu użycza: Astrid Berges-Frisbey
Biografia

Jeśli ktoś liczy na to, że życiorys Summer będzie szczególnie ciekawy, to raczej się zawiedzie. Nawet to, że jest Inną szczególnie nie wzbogaca jej historii. Urodziła się na Dziedzińcu Lakeside i tu też przeżyła całe swoje dotychczasowe życie. Ojca, no cóż, nie było go z nią od samego początku, także Summer nie miała okazji go w ogóle poznać. Braci i sióstr też nie posiadała, była sama, samiutka, niemalże jak palec, jedyną osobą, która przynajmniej udawała, że jej na sarence zależy była matka. To ona miała największy wpływ na wychowanie brunetki, a że była bardzo zła w udawaniu troskliwej rodzicielki, to i Summer raczej na kochającą osobę nie wyrosła.
Można powiedzieć, że Summer od zawsze żyła w cieniu. Nie wychylała się zbytnio – miała gdzieś i ludzi i inne dzieci Namidu. Jej matka również nie należała do osób najbardziej towarzyskich, ale jednak powód do tego miała kompletnie inny – o ile brunetka po prostu nienawidziła angażować się w rozmowy i przebywać wśród innych istot żywych, to jej matka po prostu strasznie się bała. Kiedy nasza sarenka sobie to uświadomiła poczuła niezwykłą pogardę względem rodzicielki, jeszcze większą niż miała do niej przedtem (trudno bowiem powiedzieć, że kiedykolwiek, kogokolwiek obdarzyła co najmniej sympatią, a szczególnie matkę, która z roku na rok coraz bardziej się od niej dystansowała) – to nie tak, że ona się nie bała, ale przynajmniej starała się ten strach ukryć, walczyć przeciwko niemu i pozostawać stoicką (może i nie udawało jej się to najlepiej, ale i tak próbowała, miała swoją godność), a jej matka trzęsła się jak liść na wietrze tylko przy wspomnieniu o jakimkolwiek silniejszym gatunku. Dlatego też Summer bez chwili zastanowienia opuściła matkę i postanowiła żyć od teraz w samotności.
Tak żyła już przez kawał czasu, przyglądając się czasem ludziom i Innym z nudy, wycofując się jednak ze wszelakich długotrwałych kontaktów. Nawet nie wie, czy jej rodzicielka jeszcze żyje – ale nie obchodzi ją to zbytnio. Od dawna prawie wszystko przestało ją obchodzić.

Charakter

Summer jest nerwowa, może nawet nazbyt. Słychać to w jej głosie, tym, jak bawi się swoimi rękami w ludzkiej formie gdy mówi, bądź przebiera nogami wtedy gdy jest sarną. Trzęsie się jedynie wtedy gdy ma do czynienia z istotą naprawdę od niej znacznie potężniejszą, lecz i tak stara się opanować drganie swojego ciała. Mimo tego jednak, że niewątpliwie jest wiecznie zdenerwowana, to mówi wszystko bezpośrednio, szczerze i często okrutnie. Nie boi się wyrazić swojego zdania, często w sposób kompletnie zaprzeczający jej nerwowej postawie – używa bowiem często sarkazmu i potrafi być niezwykle wredna. Lubi obrażać wszelakie inne istoty, niezależnie od tego czy powinna się ich bać, czy nie.
Jest raczej cicha, niemalże nigdy nie podnosi głosu, ogółem stara się jak najrzadziej cokolwiek mówić. Nie lubi też przebywać w towarzystwie innych osób, jest samotniczką. Stara się nie polegać na innych, a także nie prosić o przysługi – jest zbyt bardzo doświadczona jeśli chodzi o życie, by nie wiedzieć, że przysługa prędzej czy później będzie musiała zostać odpłacona. Trzeba naprawdę być kimś wielkim by uzyskać jej zaufanie, a co dopiero przyjaźń (bo Summer, jak każda istota strachliwa, jest okropnie nieufna).

Ciekawostki

- Z ludźmi obchodzi się niechętnie, podobnie jak z Innymi. Różnica jest taka, że ludzi kompletnie się też nie boi, tak jak większość Doeguard, którzy z reguły starają się małp unikać, ale jak te postanowią się wedrzeć na ich terytorium to nie zawahają się użyć swoich krótkich rogów, czy kopyt by skutecznie nieproszonych gości wyproszyć.
- Summer śmieje się trochę z „-guard” w nazwisku jej rasy. W końcu Sarnia Straż nie jest o tyle strażą, co… no kablami, donosicielami. Zwykle przyglądają się ludziom z daleka, by później wszystko co widzieli wypaplać silniejszym rasą.
- To czy jest w ludzkiej formie, czy w zwierzęcej jest jej prawie całkowicie obojętne. W obu widzi jakieś plusy, ale gdy przebywa na nieznanym terenie woli pozostawać sarną. W końcu pozwala jej to na ewentualną szybszą ucieczkę.
- Gdy jest szczególnie nerwowa plączą jej się nogi. Nienawidzi tego.
- Współpracuję z Innymi tylko, gdy musi. Ogółem stara się w nic nie mieszać.
- Lubi czasem poczytać sobie jakąś naukową książkę ludzi.
©kotlet barani
Powrót do góry Go down
Meg Corbyn

Wieszczka Krwi

Meg Corbyn


http://otherspbf.forumpolish.com/t31-meg-corbyn#37 http://otherspbf.roleplaylife.net/t73-meg-corbyn#90 http://otherspbf.roleplaylife.net/t72-meg-corbyn#87 http://otherspbf.roleplaylife.net/t74-sluzbowy-telefon-meg#91 http://otherspbf.roleplaylife.net/t75-wspomnienia-i-wizje-meg#92 http://otherspbf.roleplaylife.net/f59-meg-corbyn

PisanieTemat: Re: Summer Doeguard   Nie Paź 11, 2015 3:05 pm


Karta zaakceptowana.
Brak zastrzeżeń. Bardzo ładnie w biografii pokazałaś stosunek z rodziną - typowo sarni. Brawo!

Prosimy założyć Informator i rozgościć się na forum.
Powrót do góry Go down
 

Summer Doeguard

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Others PBF :: Organizacja :: 
Kartoteka
 :: Damskie
-