IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Podwórko Kompleksu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Namid

Istota Świata

NamidPisanieTemat: Podwórko Kompleksu   Sro Paź 07, 2015 11:08 am
Po wyjściu z budynku można natychmiast poczuć, że jest się na łonie natury. Trawa, drzewa, a w kilku miejscach ławki, czy nawet jakiś placyk zabaw dla młodych Innych. Idąc w prawo przechodzi się w stronę parkingu dla PNK i wychodzi przez bramę.
Powrót do góry Go down
Timon Crowguard

Kruczość

Timon Crowguard


http://otherspbf.roleplaylife.net/t96-timon-crowguard#168 http://otherspbf.roleplaylife.net/t98-zostan-moja-blyskotka#176 http://otherspbf.roleplaylife.net/t97-timon-crowguard#173 http://otherspbf.roleplaylife.net/t100-telefon-timona#178 http://otherspbf.roleplaylife.net/t101-pamietajki-kruczalka#179 http://otherspbf.roleplaylife.net/f64-timon-crowguard

PisanieTemat: Re: Podwórko Kompleksu   Sro Paź 14, 2015 1:38 am

Pytacie, co porabiał Timon, kiedy akurat nie handlował starociami i innymi dziwadłami? A przesiadywał na ławce przed Zielonym Kompleksem, albo w domu, albo pałętał się po Rynku. Obecnie robił to pierwsze. Ale nie do końca. Otóż nie siedział, a leżał. Spoglądał w niebo i chrupał chipsy bekonowe. Ludzie to, jednak mieli ciekawe pomysły!
Zastanawiał się kiedy szanowne rodzeństwo zaszczyci go swym wątpliwie ciekawym towarzystwem. Chciał zobaczyć nowe zdobycze. Gdyby nie to... to pewnie uciekałby do swojego mieszkania i udawał, że go nie ma. Jedna przez drugą gadały. Te wyloty na miasto ich nakręcały.
W sumie to cieszył się, że tak nie ma, ale z drugiej strony. Jak to jest latać tak wysoko, a nie tuż nad ziemią? Ciekawe...

~

Po pewnym czasie podniósł się i postanowił, że pójdzie na spacer. Tak jak stał wyszedł za ogrodzenie Zielonego Kompleksu i ruszył na przechadzkę. Im dłuższa tym lepiej.

z/t


Powrót do góry Go down
Hary Wolfguard

Wilcza Straż

Hary Wolfguard


http://otherspbf.roleplaylife.net/t113-hary-wolfguard http://otherspbf.roleplaylife.net/t114-hary-wolfguard http://otherspbf.roleplaylife.net/t115-hary-wolfguard http://otherspbf.roleplaylife.net/t123-skrzynka-hary-ego#244 http://otherspbf.roleplaylife.net/t124-pamietnik-hary-ego#246 http://otherspbf.roleplaylife.net/f76-hary-wolfguard

PisanieTemat: Re: Podwórko Kompleksu   Pon Paź 19, 2015 8:42 pm

Całą drogę Meg krążyła w jego myślach. Wciąż zastanawiał się, dlaczego nie czuje w niej zwierzyny. Czy to było tak wiele..? Silne łapy niosły go wzdłuż alejki wprost do Kompleksu. Ziemia szybko wymykała się spod niego. Wpadł na teren Zielonego Kompleksu i powęszył w powietrzu, jak gdyby chciał już znaleźć ofiarę. Po chwili pojawili się dwaj członkowie Wilczej Straży i Milly.
- Ruszamy! - warknął po wilczemu i pobiegł alejką w stronę Zagajnika...

zt. Zagajnik Prochów


| Rufus | Kiray |
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podwórko Kompleksu   

Powrót do góry Go down
 

Podwórko Kompleksu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Others PBF :: Dziedziniec :: 
Terytoria Dziedzińca
 :: Zielony Kompleks
-