IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Praca i Hierarchia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Namid

Istota Świata

avatarPisanieTemat: Praca i Hierarchia   Pią Kwi 17, 2015 11:45 pmSpis Profesji

____________________________________

♣ Hierarchia Dziedzinca Lakeside ♣

Podstawowa zasada Dziedzińca: Nie zjadaj ludzkich pracowników!

  Konsul [0/1]
Reprezentuje Dziedziniec w kontaktach z Ludźmi i ich władzami. Zarządza sprawami Dziedzińca ale bardzo oględnie, większość spraw związanych z Innymi, zostawia Przywódcy Dziedzińca.
  Przywódca Dziedzińca [1/1]
Jest równie ważny, co Konsul ale bardziej zajmuje się Innymi, niż Ludźmi, plus jest ewentualnym zastępcą Konsula. Wszystko, co dzieje się na Dziedzińcu musi przez niego przejść. Raporty zdaje się jemu, a i wszyscy przywódcy przed nim odpowiadają. Przywódca Dziedzińca to także w 99% przypadków przywódca swojej grupy. O to przywództwo się nie walczy. Zdobywa się je będąc częścią Stowarzyszenia Przedsiębiorców.
  Łącznik z Ludźmi [1/1]
Pracuje w Biurze Łącznika i przyjmuje przesyłki, rozwozi pocztę, zbiera zamówienia i składa je, a nawet po nie jeździ. Zaopatruje Dziedziniec w to co ludzkie. Najczęściej jest to człowiek, by dostawcy nie bali się wchodzić z nim w kontakt. Bez Łącznika sklepy na Rynku nie byłyby zaopatrywane, poczta roznoszona itd. Ale z drugiej strony większość Łączników jest zjadana gdy próbują uciec lub popełniają samobójstwa.
  Medyk [0/1]
Dziedzińcowy "lekarz". Porównać go można do weterynarza i homeopaty. Leczy z pomocą naturalnych sposobów i ma ogromną wiedzę medyczną.
  Mentor [0/1]
Najstarszy Sanguinati, który ma ogromną wiedzę na temat Namidu, Thaisi, jak i samego Dziedzińca i wszelkich 'Terra Indigena'.
  Stowarzyszenie Przedsiębiorców [0/4]
Stowarzyszenie  prowadzi sklepy na Dziedzińcu, również te dostępne dla ludzi i odpowiada za ustalanie reguł itd. To swego rodzaju rada, podlegająca tylko pod Przywódcę Dziedzińca i Konsula. Każdy przywódca straży albo innej grupy terra indigena ma prawo brać udział w spotkaniach Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Oczywiście żaden sklep na Dziedzińcu nie potrzebował zysku, żeby się utrzymać. Prowadzono je dla wygody tutejszych terra indigena – tu mogli zaopatrywać się w interesujące ich ludzkie wyroby.
  Przewodnik Duchowy [0/1]
Musi to być Niedźwiedzia Straż. Swego rodzaju "Kapłan" i łącznik z naturą. Potrafi słuchać drzew i lasu. Niemal czuje matkę naturę.. czy jest zła, czy może radosna.
  Przywódca [1/4 - 1 na rasę]
Po 1 na każdą rasę, która ma swoje terytorium na Dziedzińcu. Przewodzi danej rasie i odpowiada za nią. Należy mu się posłuszeństwo i szacunek. Zwyczaje są podobne jak u zwierząt, od których dani Inni pochodzą. (...)Przywódca zawsze pierwszy wybierał sobie jedzenie i samice. Miał prawo do wszystkiego, co zwróciło jego uwagę. Ale przywódca, który zabierał wszystko innym, musiał bez przerwy walczyć o swoją pozycję(...) O przywództwo nad grupą można walczyć. U Sanguinatich nazywa się Patriarcha/Matriarcha.
  Zastępca [0/1 na rasę]
Tak jak wyżej. Po 1 na rasę. Zastępuje przywódcę i służy mu radą oraz pomocą.
  Rzeźnik [0/1]
To nie śmieszne. Rzeźnik to uber ważna funkcja! W końcu każde upolowane mięsko trafia do Rzeźnika bo nie wszystko zje się od razu!
  Przywódca Straży [0/1]
Dowodzi oddziałem Straży Dziedzińca. Składa się ona z różnych osobników, ale wszyscy zajmują się patrolowaniem i pilnowaniem porządku na Rynku, jak i całym Dziedzińcu.
  Myśliwy [∞]
Polują na Dziedzińcu lub czasem w lasach Lakeside by zaopatrywać swoich pobratymców. Myśliwi raczej nie polują na terytoriach innych ras Dziedzińca, ale czasem to robią i w zamian zostawiają gospodarzom część zdobyczy.
  Straż Dziedzińca [∞]
Składa się ona z różnych osobników, ale wszyscy zajmują się patrolowaniem i pilnowaniem porządku na Rynku, jak i całym Dziedzińcu.
  Nauczyciel [∞]
Uczą w Szkole Dziedzińcowej. Mają sporą wiedzę o ludziach i ich zwyczajach oraz o wszelkich ludzkich "wynalazkach" i wygodach, którą starają się przekazać dzieciom.
  Ochroniarz [∞]
Zajmują się pilnowaniem albo swego terytorium albo ogólnie Dziedzińca i jego granic - nigdy nie wiadomo czy jacyś ludzie nie spróbują się wedrzeć.
  Opiekun [∞]
Zajmują się dziećmi.
  Mieszkaniec [∞]
Po prostu Mieszkaniec Dziedzińca, bez konkretnego przydziału, czy zajęcia. Wszystkie Żywioły/Pory Roku itp. mają TYLKO to zajęcie. Nie mają normalnej pracy.
  Dziecko [∞]
Do 14 roku życia jest się dziećmi u Innych.
  Inne
Można proponować nowe zawody i zajęcia, zwłaszcza jeśli chcesz pracować na Dziedzińcowym Rynku, w którymś z jego sklepów.


____________________________________

♣ Zawody Miasta Lakeside ♣

  Burmistrz [0/1]
Stoi na czele całego Miasta, zarządza nim i co najważniejsze, to on pertraktuje z Konsulem Innych. W razie niezadowolenia, Inni uderzą wpierw w niego..
  Zastępca Burmistrza [0/1]
Zastępuje i wspiera Burmistrza.
  Komendant Policji [0/1]
Przewodzi wszystkim policjantom i detektywom.
  Detektyw [0/2]
Pracuje na Komisariacie. Dowodzi często własną mini jednostką.
  Dostawca [0/4]
Dostarczają produkty do sklepów lub także na Dziedziniec do Biura Łącznika.
  Policjant [0/∞]
Pracuje na Komisariacie. Działają w parach.
  Listonosz [0/∞]
Znany wszystkim zawód, a dodatkowo Listonosze niekiedy przynoszą pocztę do Biura Łącznika Dziedzińca.
  Dziennikarz [0/∞]
Zawsze w poszukiwaniu nowości. Mogą pracować dla gazety, radia, czy TV, albo działać na własną rękę. Bardzo często węszą też wokół Dziedzińca.
  Nauczyciel [0/∞]
Pracuje w Szkole lub na Uniwerku.
  Lekarz [0/∞]
Pracuje w Szpitalu.
  Pielęgniarka [0/∞]
Pracuje w Szpitalu.
  Uczeń / Student [0/∞]
Uczniowie tutejszej szkoły lub studenci.
  Pracownik CH [0/∞]
Pracownik Centrum Handlowego Lakeside - jakiegoś sklepu w nim. Przy wybraniu tego zawodu należy podać jaki to sklep. Inni zaopatrują się często w CH, więc przygotujcie się na kontakt z nimi lub ich Łącznikiem. Zwłaszcza ważny jest sklep Zoologiczny.
  Inne
Możecie proponować śmiało nowe zawody.
Powrót do góry Go down
 

Praca i Hierarchia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Others PBF :: Organizacja :: 
Mechanika Gry
-