IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Namid

Istota Świata

NamidPisanieTemat: Poszukiwania   Sob Kwi 18, 2015 12:49 amPoszukiwania

____________________________________

♣ Formularz ♣

Należy wypełnić poniższy formularz w nowym poście w tym temacie. Prosimy pilnować swe zgłoszenie i gdy stanie się nieaktualne - zaznaczyć to.
W miarę możliwości piszcie też poszukiwania w jednym poście, jeśli szukacie więcej niż jednej osóbki.


Kod:
[b]POSZUKUJĘ:[/b]
_________________________________
[list][b]OPIS:[/b][/list]
[size=11][b]Proponowany Wizerunek:[/b] [/size]

[b]AKTUALNE / NIEAKTUALNE[/b]Powrót do góry Go down
Milly Wolfguard

Wilcza Straż

Milly Wolfguard


http://otherspbf.roleplaylife.net/t77-milly-wolfguard#95 http://otherspbf.roleplaylife.net/t79-gryzaki-milly#105 http://otherspbf.roleplaylife.net/t78-milly-wolfguard#99 http://otherspbf.roleplaylife.net/t80-skrzynka-milly#106 http://otherspbf.roleplaylife.net/t81-pamietnik-milly#107 http://otherspbf.roleplaylife.net/f62-milly-wolfguard-i-brat

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Pią Paź 09, 2015 10:11 am

SZUKAM: Brata
_________________________________

    OPIS:Braciszek Milly z tego samego miotu, czyli w tym samym wieku. Urodzili się na Dziedzińcu Lakeside. Ojca nie ma bo zaginął dawno temu, gdy wyjechał do innego Dziedzińca, a matkę i siostrzyczkę zastrzelono, gdy mieli 6 lat. Milly jest tą twardszą, która się z tym uporała, a brat jest bardziej delikatny i wrażliwy. Strzelanina nim wstrząsnęła. Nie wiem, jak bardzo, ale Milly się nim opiekuje i jest dla niego bardzo łagodna i kochająca. Są ze sobą bardzo silnie związani, bo tragedie wzmacniają więzi rodzinne. W jakim stanie będzie Brat - czy nic mu nie będzie, czy też będzie miał ostry lęk przed ludźmi itd. czy coś innego - to już zależy od usera.

Proponowany Wizerunek: obojętnie

AKTUALNE


Powrót do góry Go down
Daniel Shaemoor

Człowiek

Daniel Shaemoor


http://otherspbf.roleplaylife.net/t65-daniel-shaemoor#71 http://otherspbf.roleplaylife.net/t67-daniel-shaemoor#79 http://otherspbf.roleplaylife.net/t66-daniel-shaemoor http://otherspbf.roleplaylife.net/t68-telefon-daniela#80 http://otherspbf.roleplaylife.net/t69-pamietnik-daniela#81

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Pią Paź 09, 2015 1:06 pm

POSZUKUJĘ: Byłej dziewczyny
_________________________________
    OPIS: Ex Daniela jest nastawiona do Innych nastawiona neutralnie, a momentami nawet wrogo. Nie podoba jej się fascynacja Daniela tymi istotami, ani to, że ma z nimi tak bliski kontakt. Dlatego zerwali. Postawiła ultimatum - albo ona, albo Inni. No cóż... wybrał Innych, bo miał tam pracę, praktyki do uczelni i w ogóle ich lubił i go interesowali. Zerwali, wiec kilka miesięcy temu. Albo tygodni jeśli wolicie. Mimo to Daniel nadal próbuje utrzymać z nią kontakt i przekonać ją do Innych.

Proponowany Wizerunek: brak, obojętnie mi

AKTUALNE


Powrót do góry Go down
Vernon Roche

Człowiek

Vernon Roche


http://otherspbf.roleplaylife.net/t89-vernon-roche#138 http://otherspbf.roleplaylife.net/t129-vernon-roche#274 http://otherspbf.roleplaylife.net/t103-vernon-roche#189 http://otherspbf.roleplaylife.net/t127-telefon-vernona#271 http://otherspbf.roleplaylife.net/t128-pamietaj-vernon-pamietaj#273 http://otherspbf.roleplaylife.net/f73-vernon-roche

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Pon Paź 12, 2015 10:46 am

POSZUKUJĘ: Członków "Ruchu Oporu Przeciwko Innym" (ROPI)
_________________________________
    OPIS: Ludzie i tylko Ludzie. Najróżniejsza płeć, wiek, zawody - cokolwiek chcecie. Bylebyście byli otwarci na bycie wrogo nastawionym przeciwko Innym od początku lub w trakcie gry. Będziemy im stawiać opór słowny i siłowy. Dobrze by było by niektórzy z dołączających brali pod uwagę opcję śmierci i zabijania - rozrabiaków i wszelakich morderców Innych też przyjmiemy!

Proponowany Wizerunek: Nieistotne. Załatwiłem, że wizerunki zmarłych mogą być ponownie wykorzystane, więc nie ma się, co martwić.

AKTUALNE


POSZUKUJĘ: Przeciwników ROPI wśród Innych
_________________________________
    OPIS: Skoro jest Ruch Oporu to dobrze by było, aby wśród Innych pojawili się jacyś twardziele, albo osoby biorące pod uwagę, że mogą skończyć jako mięso armatnie, albo zagryźć kilka osób. Chcemy mieć Z KIM walczyć.

Proponowany Wizerunek: Nieistotne. Załatwiłem, że wizerunki zmarłych mogą być ponownie wykorzystane, więc nie ma się, co martwić.

AKTUALNE


Powrót do góry Go down
Timon Crowguard

Kruczość

Timon Crowguard


http://otherspbf.roleplaylife.net/t96-timon-crowguard#168 http://otherspbf.roleplaylife.net/t98-zostan-moja-blyskotka#176 http://otherspbf.roleplaylife.net/t97-timon-crowguard#173 http://otherspbf.roleplaylife.net/t100-telefon-timona#178 http://otherspbf.roleplaylife.net/t101-pamietajki-kruczalka#179 http://otherspbf.roleplaylife.net/f64-timon-crowguard

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Sro Paź 14, 2015 1:40 am

POSZUKUJĘ: Rodzeństwa (Siostry i Brat) / Może nawet rodzice?
_________________________________

    OPIS: Nie jest ważne nic, oprócz tego, że oczywiście należą do Kruczości, latają, no i zbierają błyskotki oraz starocia do naszego sklepu rodzinnego.

Proponowany Wizerunek: obojętne, ale najlepiej czarne włosy i blada cera

AKTUALNE


Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   

Powrót do góry Go down
 

Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Others PBF :: Organizacja :: 
Legendarium
 :: Dział Userów
-