IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Miasto Lakeside

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Ulice Lakeside

Wszystkie ulice miasta, każda to inny styl życia, inna okolica oraz atrakcje. W każdej ulicy znajduje się subforum mieszkania lub domy. Oprócz tego mamy tu sklepiki, kawiarnie itp.


16Pod Jeleniem i Z...
Sro Paź 28, 2015 8:32 am
Vernon Roche Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Komisariat Policji

Stacjonuje tutaj miejska policja. Mamy też areszt i biura detektywów. Wbrew przypuszczeniom wiele się tutaj dzieje, zwłaszcza, gdy jakieś młokosy próbują igrać z Innymi. Na pozór spokojna mieścina, a wóz policyjny bardzo często musi opuszczać to miejsce.


22Pokój Przesłucha...
Sro Paź 07, 2015 12:32 am
Namid Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Centrum Handlowe

Jedyne miejsce w mieście, gdzie naprawdę coś się dzieje. Nie licząc kilku sklepików na Dziedzińcu, jest to jedyne tak wielkie skupisko sklepów, kino itd. Na dokładkę niekiedy przyjeżdżają tutaj przedstawiciele Dziedzińca na zakupy. Mimo to ludzie czują się tu pewnie i bezpiecznie. W końcu to centrum handlowe.


22Burger King
Sro Paź 07, 2015 11:48 am
Namid Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Szpital Miejski

Szpital, jak szpital. Spory, z kilkoma karetkami i dość konkretnym zapleczem medycznym. Ratuje się tutaj ludzkie życia i tylko ludzkie życia. Inni mają własnych znachorów. Najczęściej lekarze mają tu do czynienia z pogryzieniami czy ranami szarpanymi. Dodatkowo na dole jest kostnica, gdzie policja często słyszy te same słowa: rozszarpany, zagryziony itp.


11Szpitalna Poczek...
Sro Paź 07, 2015 12:35 am
Namid Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Park w Lakeside

Z jednej strony jest to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców do odpoczynku i zabawy, a z drugiej dość niebezpieczne, bo leży niezwykle blisko Dziedzińca. Ponadto park jest tak wielki, że z czasem zamienia się w las, gdzie można spotkać... no z pewnością nie ludzi. Dlatego lepiej trzymać się skrajów parku jeśli jest się człowiekiem.


11Główna Aleja
Sro Paź 07, 2015 11:23 am
Namid Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Dział Oświaty

W Lakeside spokojnie da się zdobyć wyższe wykształcenie. Oprócz kilku małych przedszkoli i szkół podstawowych, mamy też wielkie liceum oraz uniwerek. Nie ma czegoś takiego, jak gimnazjum. Szkoły porozrzucane są po mieście, ale wcale nie tak wiele osób idzie na uniwersytet. Ale za to niektórzy przyjeżdżają z daleka specjalnie dla niego. Niewiele miast ma uniwerki.


44Szkoła Podstawow...
Sro Paź 07, 2015 11:40 am
Namid Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane